Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ubiór

Jeśli szukamy dobrego prezentu na święta to komplet bielizny będzie na pewno dobrym wyborem

zapakowany prezent
Author: Anders Abrahamsson
Source: http://www.flickr.com
W różnorodnych sytuacjach naszego egzystowania pokazuje się taki czas, że szukamy solidnych prezentów, jakie moglibyśmy podarować naszym najbliższym. A powodów do ofiarowania komuś czegoś dobrego i potrzebnego jest de facto sporo, dlatego że wystarczy tylko prześledzić kalendarz każdego roku, aby odnaleźć w nim nie tylko święta, ale też chociażby imieniny, urodziny, rocznicę ślubu oraz dużo innych.

W jaki sposób dopasować buty na każdą okazję?

buty, szpilki
Author: mururoa
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nastało duże rozprężenie obyczajów, to co kiedyś było nie do przyjęcia, dzisiaj jest na porządku dziennym. Oczywiście, nie jest to jakaś okropnie zła sytuacja, lecz niekiedy w momentach, które jednak oczekują od nas podstaw savoir-vivre'u czujemy się nieco zagubieni.

Jakiego typu buty kupić, żeby w połączeniu z modną odzieżą skomponować nieoklepaną stylizację

buty, obówie
Author: Mark Ittleman
Source: http://www.flickr.com
Niektóre damy przechowują w swej garderobie nawet ponad 100 par butów. Przy tak pokaźniej liczbie japonek, półbutów oraz kozaczków trudno w jednym sezonie nosić wszystkie pary, zatem część adidasach czy eleganckich szpilek wciąż ma naklejoną cenę na antypoślizgowej podeszwie. Tak czy inaczej buty są niezwykle istotnym elementem każdej stylizacji, a ich model dużo mówi o usposobieniu określonej przedstawicielki płci pięknej.

Stworzone z myślą o lecie, kobiece pomysły modowe? O czym powinna wiedzieć każda kobieta?

buty
Author: 古 天熱
Source: http://www.flickr.com
Zmysłowy wygląd latem to dla sporej rzeszy pań coś do czego dążą. Chcą bowiem własnym wyglądem zaznaczyć nawet bardziej ten beztroski, letni klimat, jaki czują. Dlatego w szafie kobiet nie może latem zabraknąć pewnych rzeczy.