Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ubiór

W jaki sposób dopasować buty na każdą okazję?

buty, szpilki
Author: mururoa
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nastąpiło duże rozluźnienie obyczajowe, to co kiedyś było nie do pomyślenia, dziś jest na porządku dziennym. Oczywiście, nie jest to jakaś bardzo zła sytuacja, lecz czasami w sytuacjach, które jednak oczekują od nas znajomości savoir-vivre'u czujemy się nieco zagubieni.

Jakiego typu buty kupić, żeby w połączeniu z modną odzieżą skomponować nieoklepaną stylizację

buty, obówie
Author: Mark Ittleman
Source: http://www.flickr.com
Niektóre elegantki mają w swej garderobie nawet setkę par butów. Przy tak wielkiej liczbie klapek, półbutów oraz kozaków trudno w jednym sezonie wkładać wszystkie pary, zatem część adidasach czy supermodnych szpilek ciągle ma naklejoną cenę na antypoślizgowej podeszwie. Tak czy siak buty są niezwykle ważnym elementem każdej stylizacji, a ich model niemało mówi o usposobieniu danej przedstawicielki płci pięknej.

Stworzone z myślą o lecie, kobiece pomysły modowe? O czym powinna wiedzieć każda kobieta?

buty
Author: 古 天熱
Source: http://www.flickr.com
Zmysłowy wygląd latem to dla sporej rzeszy pań coś do czego dążą. Chcą bowiem własnym wyglądem zaznaczyć nawet bardziej ten beztroski, letni klimat, jaki czują. Dlatego w szafie kobiet nie może latem zabraknąć pewnych rzeczy.

Jeśli szukamy dobrego prezentu na święta to komplet bielizny będzie na pewno dobrym wyborem

zapakowany prezent
Author: Anders Abrahamsson
Source: http://www.flickr.com
W różnorodnych okolicznościach naszego życia pokazuje się taki czas, iż wyszukujemy dobrych prezentów, jakie moglibyśmy przekazać naszym najbliższym. A powodów do dawania komuś czegoś porządnego i potrzebnego jest de facto sporo, dlatego że wystarczy tylko prześledzić terminarz każdego roku, aby odszukać w nim nie tylko święta, ale również chociażby imieniny, urodziny, rocznicę wesela oraz sporo innych.