Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

żarówki

Oświetlenie jako istotna funkcja w każdym wnętrzu

oświetlenie
Author: jseliger2
Source: http://www.flickr.com
Światło pełni znaczącą funkcję w każdym wnętrzu. Wyszukana lampa wieczorową porą wprowadza wspaniały klimat, a w przeciągu dnia jest w stanie stać się strojną rzeźbą. Lampa o interesującym kształcie, utrzymana w określonym stylu, ma możliwość być weną do zorganizowania całego wnętrza. Pokój dzienny to wizytówka domu. To punkt zgromadzeń, lecz również odpoczynku i spokoju.

Czemu lepiej korzystać z technologii led? Co tego rodzaju technologia gwarantuje bardziej korzystnego? Czym żarówki led różnią się od standardowych

diody led
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jedną z bardziej ważnych zalet światła opartego na diodach led jest ich duża oszczędność. Inną zaletą jest coś także istotnego, czyli długowieczność. Te dwie zalety z pewnością wpływają bezpośrednio na nieduży koszt ich użytkowania. Jednocześnie, minusem jest to, że żarówki led są trochę droższe niż normalne rodzaje. Czy więc ich zastosowanie w oświetleniu domu jest sensowne?

Omówienie oraz analiza zalet i wad systemów oświetlenia LED stosowanych w naszych mieszkaniach.

Author: LARS
Oświetlenie LED to system opierający się na relatywnie nowoczesnej i skomplikowanej technologii. W codziennym użyciu mamy pewne powiedzenie, że każdy kij ma dwa końce - w tym przypadku mamy do czynienia właśnie z oświetleniem, które cechuje się jednocześnie ogromem atutów, praktycznie ze względu na innowacyjność tego rozwiązania, ale również ma wiele nie do końca korzystnych aspektów, wypływających ze skomplikowanej budowy.