Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

zapach

Zapach jaśminu, kontra maseczki do twarzy - czyli, co bardziej wprawia w relaks

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
Author: 123 rf
Source: 123 rf
Jaka rzecz bardziej rozluźnia, zapach, albo dotknięcie? Posprawdzamy to, konfrontując odprężający aromat jaśminu, i przynoszące ulgę maseczki do twarzyczki!


Wpierw zaopiekujemy się zapachem - w tym przypadku jaśminu.

Ręcznie robiony lek dobry na wszystkie problemy skórne – mydełko Aleppo

mydło aleppo
Author: Helfy.pl
Source: Helfy.pl
Obecnie rynek przesycony jest produktami do pielęgnacji twarzy i ciała. Zarówno cer suchych, jak i przetłuszczających się czy wrażliwych znajdą linię produktów zgodna ze swoimi wymaganiami. Ale ilość produktów na sklepowych regałach i w naszych domach bardzo rzadko pokrywa się z bliską naturze pielęgnacją, a troska o urodę niestety nie zawsze jest zgodne z troską o nasze zdrowie.

Gdzie kupić nowoczesne wyposażenie do toalet publicznych?

publiczna toaleta
Source: pixabay.com
Toalety publiczne to dość specyficzne miejsca, które muszą być we właściwy sposób wyposażone. Dzięki temu gwarantują potencjalnym użytkownikom zadowalający komfort, gwarantując przyjemność z korzystania. Powinniśmy zastanowić się nad nowatorskimi częściami wyposażenia toalet, spośród których odnajdziemy również tego typu propozycje, które sprawdzą się w naszych toaletach.