Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

majątek

W jaki sposób dokładnie określić wartość naszego przedsiębiorstwa?

wycena, prawo, rzeczoznawca
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas wyjątkowo dobrze wie, że prowadzenie działalności gospodarczej to względnie wymagające zadanie. Jako właściciele naszych przedsiębiorstw w szeregu przypadków stajemy przed nieodzownością spełnienia sztywnych przepisów ustawowych, których brak realizacji może spowodować wiele kłopotów?

Z czym wiąże się upadłość konsumencka i kto powinien ją zgłosić?

prawo
Source: flickr.com
Każdemu czasami zdarzy się popaść w kłopoty finansowe. Choćbyśmy nie wiem jak dobrze byli zabezpieczeni trzeba mieć świadomość tego, że nie możemy się czuć całkiem bezpiecznie. Sytuacja potrafi się całkowicie zmienić z dnia na dzień niekoniecznie z winy dłużnika.

Czy wsparcie profesjonalnych podmiotów prawniczych jest nam obecnie konieczne?

prawo
Source: www.morguefile.com
Każdy z nas świetnie wie, że Polska kwalifikowana jest do krajów o niezmiernie wysokim stopniu biurokratyzacji. W pokaźnej mierze nasza nieznajomość przepisów prawnych może mieć dla nas wyjątkowo nieprzyjemne konsekwencje. Biorąc pod uwagę tai stan rzeczy powinniśmy koniecznie zadbać o naszą ochronę prawną, zarówno w ujęciu podmiotowym, jak i instytucjonalnym. Okazuje się bowiem, że w wielu przypadkach mnóstwo przedsiębiorców bądź innych osób fizycznych chce korzystać na naszej nieznajomości prawa. Wobec tego polecenie naszych spraw ekspertom wydaje się być jak najbardziej umotywowane.