Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

technologie

Mobilna sprzedaż jest coraz modniejsza

metafora cloud computing
Author: JD Hancock
Source: http://www.flickr.com
Możemy zrobić zakupy w tradycyjnym sklepie stacjonarnym, ale także możemy skorzystać z propozycji marketów internetowych. Mimo wszystko kiedy mieszkamy w małej miejscowości, to ma szansę się okazać, iż handlowcy ze swoim produktem będą dojeżdżali do nas, więc sprawunków będziemy dopełniali przy pojeździe.

Poszukujesz najwyższej jakości oraz niezawodności? Postaw na telebimy. To najbardziej nowoczesna technologia gwarantująca wysoką jakość

reklama
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Czym właściwie jest telebim? Jest to po prostu ekran, który ma duże wymiary. Matryca takiego ekranu kompletnie jest zbudowana ze specjalistycznych diod typu LED. To powoduje, że ekran jest barwny, a poszczególne wyświetlane czynniki są niezwykle dobrze wyraźne.

Ekran led wykorzystywany jest na koncertach

monitor
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś czymś zrozumiałym było to, że gdy na koncercie będziemy stali dalej od sceny, to jasne że będziemy słyszeli dźwięk, lecz nie będziemy posiadali ewentualności podziwiania tego co ma miejsce na scenie. Teraz nikt już nie wyobraża sobie takiej sytuacji, bo na tego rodzaju wydarzeniach zawsze wykorzystywany okazuje się ekran led. Dzięki zróżnicowanej wielkości, zawsze można go dobrać właściwie do wymagań, a rozmieszczenie takich ekranów w różnych miejscach spowoduje, że każdy ma szansę poczuć się tak, jakby stał pod sceną.

Coraz bardziej powszechne, także w Polsce. Co to są telebimy, jak są zbudowane i w jakich miejscach najkorzystniej

ekran reklamowy
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Środki masowego przekazu są współcześnie niezmiernie nowoczesne, w przyszłości będą coraz z większym natężeniem zaawansowane, ale już obecnie musimy tworzyć najbardziej oryginalne rozwiązania. W ciągu kilku ostatnich lat dostrzec możemy obszerny rozwój nauki, głównie jeśli chodzi o przekaz wideo. Bezsprzecznie świetnym przykładem w tym obrębie są telebimy.

Legendarne firmy, jakie do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością wśród klientów.

MacBook Apple
Author: Alejandro Pinto
Source: http://www.flickr.com
Są marki, jakie istnieją w świadomości ludzi w formie legendy. Niektóre zdobywały takie miano przez wiele długich lat, bez przerwy podnosząc poziom produktów i zdobywając nowe rynki, innym udało się to za sprawą przełomowych pomysłów dokonać dużo szybciej.

Sporym uznaniem raduje się nośnik reklamy - ekran led

elektroniczne billboardy
Author: 7 w d
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli decydujemy się na wyświetlanie reklam, które mają się co jakiś okres zmieniać, to pragniemy mieć gwarancję, że w każdych sytuacjach będą one dostatecznie widoczne. Dlatego właśnie poszukujemy takich pomysłów, które zaoferują nam świadomość, że konkretna reklama będzie widziana w nocy i przy złych czynnikach atmosferycznych.

Dobrze jest wybierać tylko spośród najlepszych form prezentacji produktów

elektroniczny billboard
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Nowocześnie przygotowane usługi reklamowe bazują na najróżniejszych rozwiązaniach technologicznych. To właśnie w tym kierunku idzie obecna reklama, jaka za cel ma uwydatnienie danego produktu. Za pośrednictwem wskazanego kanału informacja odnośnie szans danej firmy dociera do znacznego grona odbiorców.

Technologia led i aktualne stosowanie w reklamie. Jak się to sprawdza? Jakie realne rezultaty gwarantuje?

reklamy
Author: 7 w d
Source: http://www.flickr.com
Czy słyszałeś kiedykolwiek o tak zwanej led art? Jest to forma sztuki światła, jaka jest skonstruowana z emitujących światło diod elektroluminescencyjnych. Twórcy korzystający z led w swoich działaniach nazywani są guerilla artist. Tymczasowo tworzą przestrzeń publiczną, a dzięki tym działaniom led mogło się stać jednym z elementów powszechnie rozpoznawalnego street artu, czyli ulicznej sztuki. Zastosowanie jest również widoczne w rzeźbie, instalacji a także w komercyjnej reklamie.

Ekran led nie ciągnie zbyt dużo prądu

monitory
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie okazuje się tak, że właściciele chcą, aby reklama dawała jak najwspanialsze rezultaty, ale jednocześnie by wydatki na jej emisji były minimalne. Dlatego zanim zadecydują się na jakiś jej typ wpierw wszystko dokładnie obmyślają i obliczają, a to spowoduje, że znacznie częściej decydują się oni na to, by do pokazywania reklamy wykorzystywany okazał się ekran led.

Sposoby na bezrobocie

Pokój hotelowy
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
W interesie powiatów jest ściągnięcie do stolicy powiatu ogromnej ilości inwestycji. Im więcej inwestorów, tym wyższe wpływy z danin dla powiatu. Z tej przyczyny większość ich robi wszystko aby przyciągnąć inwestorów. Między innymi w związku z tym ubiegają się one o organizowanie Specjalnych Stref Ekonomicznych.