Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

programy

Wydajne, funkcjonalne programy do rozporządzania przedsiębiorstwem

opona do wymiany
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Większość przedsiębiorstw oraz korporacji korzysta w dzisiejszych czasach z różnorodnego rodzaju programów do kierowania przedsiębiorstwem. Nie da się ukryć, że sporo ułatwiają one pracę, oddziałują na podwyższenie zaangażowania i efektywności u pracowników, ponadto w wielu przypadkach oddziałują na osiągnięcie wyższych zysków przez firmę.

Elektroniczny obieg faktur zezwala na duże pomniejszenie wydatków

Author: iStock.com
Kiedy przedsiębiorstwo korzysta z papierowych faktur, to mają one dotrzeć wpierw do osoby, która zakupiła dany przedmiot albo usługę, żeby ona je podpisała, później do zatwierdzenia przez dyrektora, a dopiero w ostateczności do księgowości, gdzie są wpisywane do programu.

Ważne jest to żeby skanowane dokumenty okazały się jak najbardziej czytelne

Stół z laptopami i dokumentami
Author: Kennisland
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pracujemy z przeróżnymi dokumentami, to bez wątpienia nie jesteśmy zadziwieni tym, że czasem jakieś pisma musimy zeskanować, a potem drogą elektroniczną przesłać je do współpracownika, albo kontrahenta. Niestety zazwyczaj dzieje się tak, że jakość zeskanowanego dokumentu pozostawia sporo do życzenia oraz trudno jest odczytać tekst, który się tutaj mieści, zwłaszcza jeśli był zapisany odręcznie, a nie komputerowo.

Jakie umiejętności powinna posiadać osoba pracująca na stanowisku kontrolera finansowego?

Pokój
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie jest wiadome, że żeby móc podejmować (często bardzo ważne) decyzje, konieczne jest posiadanie znacznej ilości dokładnych informacji. W wypadku mnóstwa spółek, osobą odpowiedzialną za ich gromadzenie jest człowiek, który pracuje na etacie, o którym będzie mowa.


Specjalista, jaki funkcjonuje na tego typu etacie powinien ukończyć wyższe studia z dziedziny ekonomii (zwłaszcza o profilu finansowym i controllingu).