Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

wyprzedaż

Bez promocji ciężko sobie wyobrazić obecny handel. Jakie metody na promocje są najkorzystniejsze?

Gazetka
Prawdziwym władcą aktualnych czasów jest szum informacyjny. Ciężko zrozumieć w sposób logiczny i wartościowy, ciężko znaleźć ciąg przyczynowo-skutkowy, trudno nazwać, co jest dobre a co wręcz przeciwnie. To najłatwiejsza droga do zajęcia stanowiska bardzo skrajnego, gdyż bowiem trudno o jakiś życiowy drogowskaz, czyli, iż pragniemy opowiedzieć się po którejś ze stron. Niestety, konsekwencje takich działań są daleko idące i z pewnością nie wychodzą nam na dobre

Systemy lojalnościowe przeważnie są wykorzystywane w marketach

karta lojalnościowa
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
Program lojalnościowy powinien okazać się zróżnicowany

Obecnie jest wiele sklepów, w których ludzie mają szansę zrobić zakupy, a to spowoduje, że warto mieć zawsze konkurencyjne kwoty a do tego, należy pokazać klientowi, że okazuje się być dla nas istotny. Z tego właśnie powodu dużo większym zainteresowaniem radują się systemy lojalnościowe, które w wielu sklepach oferowane są kontrahentom.