Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

pomieszczenie

Jak umeblować pokój dzienny, by posiadał wiele zastosowań?

Sofa Marilyn w stylu retro
Author: Sits
Source: Sits
Pokój dzienny odgrywa olbrzymią rolę w życiu współczesnej rodziny. Przede wszystkim jest to miejsce,w którym cała rodzina się spotyka, aby wspólnie spędzić trochę czasu i porozmawiać ze sobą. Bardzo ważne jest to, żeby ten pokój był przede wszystkim funkcjonalne oraz komfortowe, a przy tym urządzone stylowo a akcesoria i meble do salonu musząpowinny spełniać oczekiwania wszystkim członkom rodziny.

Świetna sypialnia, czyli jak urządzić pomieszczenie , w którym śpimy

sypialnia
Author: home&you
Source: home&you
Sypialnia to pomieszczenie w mieszkaniu, stanowiące oazę spokoju oraz wypoczynku dla domowników. Kiedy właściwie ją zaprojektujemy, a potem urządzimy okaże się najbardziej bezpiecznym pomieszczeniem, do którego bez oporów będziemy wracać nie tylko, kiedy nadejdzie pora nocnego spoczynku.

Znacznie częstsze użycie fototapet w stylizowaniu wnętrz nowoczesnych

niezaaranżowane mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które aranżują pomieszczenia we własnym domu nowocześnie to osoby, jakim głównie zależy na tym, żeby wszystko okazało się idealnie razem dopasowane. W związku z tym także osoby takie koncentrują się na tym, by mieć to, co najbardziej będzie wskazywać na nowoczesność.

Jak urządzić łazienkę? Jakie meble nabyć, korzystnie ją wyposażyć?

łazienka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Łazienka to pomieszczenie wyjątkowe. Dobrze, żeby była miejscem stylowym, ale przy tym praktycznym. Bardzo istotne jest, by meble łazienkowe były trwałe i funkcjonalne. Wyposażenie łazienki jest narażone na odmienne bodźce, między innymi wyższą temperaturę, wilgoć. Nieprawidłowo dopasowane meble pod ich wpływem ulegać puchnięciu lub rozwarstwieniu. Warto wiedzieć, że, wbrew pozorom, drewno rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach, oczywiście o ile jest polakierowane, co zabezpiecza je przed działaniem wody. Zanim przystąpimy do zakupów, musimy precyzyjnie pomierzyć nasze pomieszczenie. Z rezultatów, jakie przyniesie remont czy metamorfoza naszej łazienki, będziemy korzystać przez długi okres, więc warto zwrócić uwagę na każdy detal.

Czy istnieją skuteczne sposoby na ochronę przed wychłodzeniem w czasie zimy i czy w ogóle je stosujemy

zamówienie
Author: Carlos de Paz
Source: http://www.flickr.com
Zima pędzi dużymi krokami. Zimne poranki tudzież typowo mroźniejsze popołudnia wymuszają na nas zmiany garderoby. Nie tylko cieplejszy płaszcz czy odpowiednie buty, kluczowe jest także okrycie głowy.


Niezmiernie często mówi się, iż najwięcej ciepła ucieka przez głowę.

Oświetlenie LED bardzo dobrze sprawdza się w rozmaitych budynkach przemysłowych

antyki
Obecnie coraz częściej korzysta się z rozwiązań LED w różnych gałęziach przemysłu. Jej zastosowanie powiązanie jest nie tylko z dużą oszczędnością gotówki, ale też ze świetnym naświetleniem całego pomieszczenia.


Dobra lampa przemysłowa LED jest świetnym pomysłem do takich miejsc jak na ten przykład warsztat czy magazyn.