Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

agencja

Wspólne wyjazdy jako poznawanie teamu pracujących

zespół tłumaczy przysięgłych
Author: National Assembly for Wales
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy firmowe to bardzo skuteczna postać konsolidacji i motywowania pracowników. Pieczołowicie zaplanowany, zorganizowany i zrealizowany wyjazd integracyjny to nieoceniona korzyść dla jednostki, która inwestuje w ludzi, najważniejszy czynnik powodzenia jakiejkolwiek firmy.

W jaki sposób znaleźć zatrudnienie w młodym wieku?

pracownik
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
Od zawsze wiadomo, że praca jest bardzo istotnym elementem w życiu człowieka. Dzięki pracy można bowiem zdobywać umiejętności, ale w pierwszej kolejności zdobywać środki umożliwiające godziwe życie. Obecnie nierzadko można napotkać opinie na temat budzącego lęk bezrobocia na świecie. Istotnie znalezienie pracy często jest niełatwe, zwłaszcza takiej, która oprócz godziwych zarobków dawałaby także zadowolenie. Tego rodzaju pracy natomiast szuka bardzo wiele osób.

Jak niedrogo i efektywnie dzierżawić biuro w Bielsko-Białej?

regał na dokumenty biurowe
Author: Erich Ferdinand
Source: http://www.flickr.com
Założenie własnego biura prawnego czy rachunkowego jest porządnym pomysłem. Chociaż na rynku rywalizacja o klienta jest ogromna. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google frazy: „biuro rachunkowe bielsko” lub „usługi prawne bielsko-biała” by się o tym przekonać. Mimo tego popyt na usługi księgowo-prawne będzie jeszcze na dość wysokim poziomie przez lata, bowiem jest to branża bardzo dynamiczna. Klienci po prostu potrzebują pomocy w dziedzinie prawa czy księgowości, dlatego że nierzadko nie są w stanie sami sobie z tymi sprawami poradzić.

Nietypowy pomysł na promowanie nowopowstałego miejsca pracy.

parasol
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Nie będzie bodajże tego typu dyscypliny, w której nie panuje spora rywalizacja. Dlatego, szczególnie znaczące pozostaje to, by od razu skierować uwagę potencjalnych kontrahentów. Fundamentem stanie się idealnie opracowana oferta, natomiast to nie wystarczy.