Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

dowód

Jak należy rozumieć postępowanie odnoszące się do nakazu zapłaty? Czy posiadamy jakieś prawa dotyczące wniesienia sprzeciwu?

budynek sądu
Author: William Murphy
Source: http://www.flickr.com
Udało ci się przedłożyć w terminie sprzeciw od nakazu zapłaty, które wydane zostały w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Nie oznacza to jednak, że wygrałeś sądową batalię, ponieważ do szczęśliwego finału jest jeszcze dość długa droga. Musisz mieć na uwadze, że e-sąd nie zbada merytorycznie zarzutów wniesionych przez ciebie. Tym trudzi się już inny sąd, więc e-sąd przedłoży twoją sprawę do właściwego sądu.

Zazwyczaj bagatelizowana sprawa w firmach - kilka faktów o PPOŻ

Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Znaczna część naszego społeczeństwa niewątpliwie na co dzień pracuje we wszelkiego rodzaju fabrykach. Statystki bowiem ogromnie jasno pokazują nam, że zdecydowanie największy odsetek zatrudnienia nasze społeczeństwo w szeregu przypadków znajduje właśnie w tej branży. Taki stan rzeczy bez wątpliwości niesie za sobą pozytywne, ale także w szeregu przypadków negatywne aspekty. W tym miejscu mowa przede wszystkim o aspektach bezpieczeństwa, które niestety w wielu przypadkach nie są szanowane przez naszych pracodawców. Na szczęście w naszym kraju istnieją niezmiernie restrykcyjne przepisy, dzięki którym pracownicy na pewno będą posiadać zagwarantowane swoje podstawowe prawa.

W jaki sposób napisać pozew o separację? Czy możemy samemu takie coś zorganizować?

sąd
Author: Curtis Jones
Source: http://www.flickr.com
Z całą pewnością pozew i odpowiedź na pozew o separację można napisać samemu. Nie jest to wcale aż takie trudne, ale trzeba pamiętać o kilku ważnych elementach tego rodzaju dokumentu.