Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

przestępstwo

Wyrok w sądzie to nie zawsze jest koniec. Czasem dobrze jest odwołać się.

rozprawa sądowa
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Wielokrotnie w wiadomościach słyszymy o rozprawach, które wciąż są przywracane lub wydaje się, że nie mają kresu. Jak to faktycznie jest? Czy wyrok prawomocny to tak naprawdę koniec? Ile instancji mamy do dyspozycji? Kiedy już nie ulega wątpliwości grozi nam pokuta? To wszyściuśko jest drobiazgowo ucapione w niespełna procesowym.

Kiedy nieodzowny będzie mecenas

ubezpieczenie
Author: NCDOTcommunications
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdemu prędzej, czy później w życiu może okazać się konieczne wsparcie ze strony radcy prawnego. Sytuacje są przeróżne, począwszy od zwyczajnych konfrontacji z chlebodawcą, po fałszywe oskarżenia, gdzie niezbędnością będzie skuteczna obrona, aby czasami nie ponieść obciążenia za czyjeś omyłki.


Pokazuje się zatem, iż system sprawiedliwości w Polsce nie za każdym razem jest taki efektywny, a co za tym idzie, musimy bronić się, aby nie ponieść odpowiedzialności prawnej za akcje których się nie dopuściliśmy, co wymagać będzie dużych nakładów pieniężnych na zaangażowanie świetnego prawnika, jaki będzie w stanie efektywnie wybronić nas od zarzutów.