Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

rynek pracy

Czy własne biuro księgowe to dobry pomysł na firmę?

Drukarnia
Source: http://www.sxc.hu
Prywatny biznes – wolność, bycie samemu sobie szefem! Brzmi świetnie, prawda? Jednak zakładając prywatny interes powinniśmy pamiętać o tym, że powodzenie całego przedsięwzięcia w dużej mierze zależy od naszej determinacji i znajomości rynku.


Spoglądając na taryfy biur rachunkowych mogłoby się wydawać, iż uruchomienie własnej działalności tego rodzaju to świetny sposób na wkroczenie na rynek pracy jako niezależny pracodawca.

Zobacz profesje pewnej przyszłości

asystentka prezesa
Author: Sigma International
Source: Sigma International
rynek pracy podlega notorycznym przeobrażeniom wynikającym m.in. ze zmian demograficznych dokonujących się w społeczeństwie, z prężnego rozwoju nowych technologii oraz umiędzynarodowienia aktywności gospodarczej.


Czynniki owe modyfikują zawody przyszłości – zawody, jakich przedstawiciele będą doceniani na rynku pracy.

Doradca zawodowy - jaki jest zakres jego obowiązków i jakich informacji dowiemy się w trakcie takiego spotkania?

spółka
Author: Tom Chapman
Source: http://www.flickr.com
Nie jeden raz przez swoje życie rozmyślamy nad tym, czym moglibyśmy się zajmować. Wielu z nas nie posiada na samego siebie żadnego pomysłu i zamęcza się, próbując odszukać "swoją drogę".

Praca w IT – okazja na zadowalające zarobki?

praca
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
Szukanie zatrudnienia jest dosyć trudnym zadaniem. Niełatwo jest znaleźć pracę, która byłaby dla nas atrakcyjna i przy okazji gwarantowała godziwe zarobki. W zdecydowanie najlepszym położeniu są informatycy, bo zapotrzebowanie na rynku pracy na takich fachowców jest obecnie bardzo duże, co korzystnie przekłada się na proponowane wynagrodzenia. Jak szukać zatrudnienia w IT?