Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

korzyści

Programy motywujące jako nagradzanie najlepszych pracujących

w biurze rachunkowym
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie pracodawcy coraz częściej spostrzegają dobrodziejstwa płynące z należytego motywowania pracujących. Taka postać nagród wzmaga odpowiedzialność pracowników i ugruntowuje stosunki z przedsiębiorstwem, co bezpośrednio przekłada się na wyniki firmy.

Jak wygląda doświadczone szkolenie Lean Management i do kogo jest ono kierowane?

Szkolenie lean
Author: visualpun.ch
Source: http://www.flickr.com
System lean management jest współcześnie jedną z bardziej znanych idei kierowania przedsiębiorstwem. Dzięki wdrożeniu owego systemu przypuszczalne jest dawanie Kontrahentom żądanych przez nich przeróżnych wartości o wysokiej jakości przy jednoczesnym zminimalizowaniu sumptów produkcji oraz śladowej ilości zasobów. Lean management definiowane jest także jako lean manufacturing, lean 6 sigma czy także lean production.

Co uczynić, ażeby związek był wspaniały? Co jest najważniejsze w relacji? Wyjaśniamy w poniższym artykule.

komunikacja
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Co należy zrobić, ażeby polepszyć nasze obopólne relacje w związku, kiedy pojawia się problem i nie możemy się zupełnie odnaleźć we wspólnych relacjach? Co musimy uczynić, gdy czujemy, że czas, gdy porozumiewaliśmy się z naszą partnerką dość dawno minął i nie potrafimy nawet chwilki czasu spędzić wspólnie, ponieważ zaraz zaczyna się sprzeczka?

Promocja w youtube

praca nad promocją
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych umiejętności. Od dłuższego czasu to też bardzo dobra promocja własnego biznesu. Wiedzmy, że posiadanie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani trudne.

W jaki sposób myślą przedsiębiorcy i jak normalni ludzie mogą lokować swoje pieniądze?

odbicie - firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Biznesmeni tym odróżniają się od zwykłych ludzi, że myślą o środkach pieniężnych nie jak o czymś, za pomocą czego można zakupić masło czy też ubranie, a jak o towarze, jaki można, a nawet należy pomnażać.


Wykonują to przez różnorodnego typu inwestycje.