Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Karton

Materiały podczas transportu powinny zostać odpowiednio zapakowane

papier do druku
Author: Stacie DaPonte
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nabywamy jakiś towar, to chcemy, aby został on jak najlepiej schowany, a co się z tym wiąże, chcemy posiadać gwarancję, iż nic złego się z nim nie stanie. Dlatego właśnie tak często zamiast w tradycyjną kopertę, jest on chowany w odpowiednie kartony, które nie jedynie posiadają właściwą rozmiar, ale także niejednokrotnie są w dodatku wzmacniane, aby stały się wytrzymałe na wgniecenia, czy przypadkowe rozdarcia.

Czy opłaca się używać plastikowych opakowań? Jeżeli tak, to do jakich rzeczy? W jaki sposób ograniczyć ilości używanych plastikowych torebek?

opakowania
Author: Charles16e
Source: http://www.flickr.com
Należy przyznać, iż całą masę produktów dzisiaj kupujemy w plastikowych opakowaniach. Takie rozwiązanie jest dość wygodne oraz powszechne, na tyle, że mało ludzi pamięta jeszcze przeszłość, gdy jakiś artykuł sprzedawany był w innego typu opakowaniach. Trzeba w związku z tym zgodzić się z tym, iż się przyzwyczailiśmy do takiego sposobu, aż ciężko byłoby nam z takiej możliwości zrezygnować.

Uniwersalny materiał opakowaniowy

folia
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Pakowanie wyrobów, to podstawa jakiegokolwiek producenta. Typy opakowań są zależne od pakowanego towaru, jednak najczęściej wybieranym i wszechstronnym tworzywem opakowaniowym jest folia termokurczliwa. Szeroko wykorzystywana do pakowania każdych towarów o dowolnych kształtach. Jest najtańszym i najbardziej efektywnym surowcem opakowaniowym. Stosowana jest w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym.

Paskowacze, taśmy opakowaniowe - dobre oferty

opakowania produktów
Author: hcopperm
Source: http://www.flickr.com
Taśmy opakowaniowe używane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są odporne na zrywanie, specyfiki chemiczne, posiadają dużą przyczepność do klejonej powierzchni. Taśmy te są idealnym rozstrzygnięciem w manualnych i automatycznych systemach pakujących.