Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Karton

Czy opłaca się używać plastikowych opakowań? Jeżeli tak, to do jakich rzeczy? W jaki sposób ograniczyć ilości używanych plastikowych torebek?

opakowania
Author: Charles16e
Source: http://www.flickr.com
Trzeba przyznać, iż wszystko dzisiaj kupujemy w plastikowych opakowaniach. Takie rozwiązanie jest całkiem wygodne oraz powszechne, na tyle, że niewiele ludzi pamięta jeszcze czasy, kiedy jakiś produkt sprzedawany był w innego typu opakowaniach. Trzeba więc przyznać, że się przyzwyczailiśmy do tego sposobu, aż trudno byłoby nam z tej możliwości zrezygnować.

Uniwersalny materiał opakowaniowy

folia
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Pakowanie wyrobów, to baza każdego producenta. Rodzaje opakowań zależą od ładowanego towaru, jednak na ogół wybieranym i wszechstronnym tworzywem opakowaniowym jest folia termokurczliwa. Powszechnie używana do pakowania wszelkich wyrobów o dowolnych kształtach. Jest najtańszym i niezwykle efektywnym półproduktem opakowaniowym. Stosowana jest w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym.

Materiały podczas transportu powinny zostać odpowiednio zapakowane

papier do druku
Author: Stacie DaPonte
Source: http://www.flickr.com
Jeśli kupujemy jakiś towar, to pragniemy, żeby był on jak najlepiej schowany, a co się z tym łączy, pragniemy posiadać świadomość, iż nic niedobrego się z nim nie zrobi. Przez to właśnie tak często zamiast w tradycyjną kopertę, jest on chowany w odpowiednie kartony, które nie tylko mają odpowiednią rozmiar, lecz też nierzadko są dodatkowo umacniane, by stały się odporne na wgniecenia, czy przypadkowe rozdarcia.

Paskowacze, taśmy opakowaniowe - dobre oferty

opakowania produktów
Author: hcopperm
Source: http://www.flickr.com
Taśmy opakowaniowe używane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są odporne na zrywanie, specyfiki chemiczne, posiadają dużą przyczepność do klejonej powierzchni. Taśmy te są idealnym rozstrzygnięciem w manualnych i automatycznych systemach pakujących.