Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

diody

Światła LED: nowoczesne źródło oświetlenia w domach prywatnych.

oświetlenie, światła, LED
Author: Peter Corbett
Source: http://www.flickr.com
Już od bardzo dawna diody LED są stosowane w naszych domach i biurach. Wchodziły na rynek stopniowo, obecnie cieszą się dużą popularnością. Należą do najchętniej wybieranych obecnie opraw oświetleniowych. Skąd bierze się ich bardzo duża popularność?

Dlaczego ekran w technologii LED to idealne rozwiązanie dla osób lubiących ultracienkie gadżety?

telewizor
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście lat temu wybór np. telewizora był prosty – kupowaliśmy ten z ekranem teleskopowym, bo innych nie produkowano. W dobie wszechobecnej technologii kwestia wyboru telewizora, czy monitora do konsoli zdaje się być dużo problematyczna, bo rynek obfituje w sporo wariantów ekranów takich jak: ekrany LCD, LED, plazmowe, w technologii Full HD i innych.

Czemu lepiej korzystać z technologii led? Co tego rodzaju technologia gwarantuje bardziej korzystnego? Czym żarówki led różnią się od standardowych

diody led
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jedną z ważniejszych zalet oświetlenia opartego na diodach led jest ich duża oszczędność. Następną zaletą jest coś także ważnego, co znaczy długowieczność. Te dwie zalety z pewnością mają wpływ bezpośrednio na niewielki koszt ich użytkowania. Jednocześnie, niestety żarówki led są trochę bardziej drogie niż standardowe rodzaje. Czy więc ich zastosowanie w oświetleniu domu jest sensowne?

Technologia led i aktualne stosowanie w reklamie. Jak się to sprawdza? Jakie realne rezultaty gwarantuje?

reklamy
Author: 7 w d
Source: http://www.flickr.com
Czy słyszałeś kiedykolwiek o tak zwanej led art? Jest to forma sztuki światła, jaka jest skonstruowana z emitujących światło diod elektroluminescencyjnych. Twórcy korzystający z led w swoich działaniach nazywani są guerilla artist. Tymczasowo tworzą przestrzeń publiczną, a dzięki tym działaniom led mogło się stać jednym z elementów powszechnie rozpoznawalnego street artu, czyli ulicznej sztuki. Zastosowanie jest również widoczne w rzeźbie, instalacji a także w komercyjnej reklamie.

Skuteczna reklama LED - telebimy i wyświetlacze wspaniałej jakości

telebimy
Author: warrenski
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo firm prężnie działających w branży reklamowej oferuje funkcjonalną i energiczną reklamę ledową. Reklama LED pozwala na dotarcie do niesłychanie dużej ilości osób z tego względu, że jest ona bezproblemowo zauważalna.

Spora i wciąż rosnąca popularność ekranów led w branży reklamowej

technologia ledowa
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com
Wprowadzone już jakiś czas temu na rynek ekrany, które wykorzystują moc diody świecącej, są z chęcią używane przez reklamodawców. Tego typu konstrukcje z pewnością się sprawdzą w przestrzeni miejskiej jak żadne inne, dlatego zostały dostrzeżone przez tak wielu i ich popularność nie spada. Wręcz przeciwnie, ekran led to innowacyjny, duży nośnik reklamy złożony z drobnych, dyskretnych diod. Dzięki temu w dyskretny, jednak skuteczny sposób czyni obraz niezwykle wyraźnym.