Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

ogród

Jak zadbać o dom oraz ogród? Świetne pomysły, za sprawą których uprzyjemnimy sobie obowiązki domowe!

dom jednorodzinny
Author: Röben
Source: Röben
W trosce o idealną żywotność budynku i nienaganną kondycję ogrodu warto zaopatrzyć się w praktyczne produkty gospodarcze, które usprawnią nam codzienne obowiązki. Podobnie w przypadku wszelkich renowacji budynku, jak też codziennego użytkowania trzeba mieć na uwadze jak zadbać o idealny stan wszelkich elementów.

Poznaj niezwykły rodzaj kamieni

GARDENA sterownik nawadniania C 1060 solar plus
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Kamienie to rzeczy, jakie znaleźć da się praktycznie wszędzie: w górach, w dolinach, w rzekach, na łąkach i tak dalej. To, co można znaleźć bardzo bogata gama różnorodnych kamieni, jakie różni praktycznie wszystko.


Choć określane są jednym mianem kamienie, co stwierdzono wyżej, to bardzo różnorodna część martwej natury.

Ładne oraz luksusowe krzesła ogrodowe marki Technorattan

Meble ogrodowe
Author: PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Source: PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Marka Technorattan to znana i rekomendowana marka mebli ogrodowych, jakie zdecydowanie cechują się najwyższą jakością. Jeśli zamierzasz właśnie aranżację ogrodu oraz zależy Ci na jego niepowtarzalnym oraz niesłychanie pomysłowym wyglądzie to na pewno meble ogrodowe marki Technorattan okażą się dla Ciebie fenomenalne!

Każdy z nas chce, aby miejsce, w którym spędzamy większą cześć swojego życia było naprawdę wyjątkowe, dlatego istotny jest m.in. wybór oświetlenia

oświetlenie łazienkowe
Author: Tim Evanson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli dopiero mamy w planach realizowanie takich zadań, jak oświetlanie poszczególnych pomieszczeń, jak również terenu wokół domu, to dobrze, jeśli poświęcimy choć chwilę na zastanowienie się nad tym, czego w zasadzie poszukujemy. Okazuje się bowiem, że wielu ludzi zamawia oświetlenie łazienkowe bez większej uwagi, a następnie żałuje, iż nie przemyślało dokładniej tego wyboru. Z jakiego względu się tak dzieje? Prawdopodobnie dlatego, że każdy z nas zapomina o jednej dość ważnej sprawie – poza aspektem wizualnym, oświetlenie musi być funkcjonalne.

Piękny i nowomodny ogród - rozmaite sadzonki krzewów

ogród
Author: ninara
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób stworzyć śliczny, współczesny i niepowtarzalny ogród? Pomysłów i inspiracji na zrobienie takiego ogrodu na pewno odnajdziesz współcześnie niesłychanie wiele, chociażby w Internecie na stronach poświęconych aranżacji ogrodów czy też w katalogach o tej tematyce. Wiele osób inwestuje w oryginalne ozdoby ogrodowe, figurki bądź nawet fontanny ogrodowe, aczkolwiek bezsprzecznie żaden ogród nie może istnieć bez pięknych krzewów, kwiatów lub drzew. Dlatego wiele osób ochoczo kupuje różnorodne sadzonki krzewów.

Aranżacja przestrzeni ogrodowej - jakim sposobem ciekawie umeblować altanę?

Lód, chłodnie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie sposób ukryć, że współcześnie zdecydowanie bardziej doceniamy możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Długie godziny przesiadywane w pracy są na porządku dziennym, a popołudniami na ogół nie mamy sił, aby wyjść na dłuższy spacer.