Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

kontakt

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych wynalazków XX wieku. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu ideolog e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego patent święci triumfy. Na czym polega nowatorstwo tego odkrycia? Głównie na braku dotkliwych skutków ubocznych. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, zawiera w sobie nie mniej niż 200 substancji chemicznych, z których każda wpływa niekorzystnie na nasze zdrowie.

W dzisiejszych czasach dużo osób promuje się w sieci, jednak tradycyjne wizytówki nigdy nie znikną z biznesu

zespół certyfikacyjny
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Każdy biznesmen powinien mieć w notatniku wizytówkę. Nawet na pozór niewinne wyjście na saunę może być doskonałą możliwością na zrobienie interesu życia.

Dlaczego warto mieć kontakt do spółki, jaka proponuje wynajem namiotów weselnych?

ludzie
Author: David Jones
Source: http://www.flickr.com
Któż by nie pragnął mieć bardzo dużego i pamiętnego wesela? Tysiące weselników i godziny późniejszego liczenia pieniędzy. Móc iść przez udekorowaną ślubną bramę aż do wyczerpania.

Czym kierować się dobierając adwokata i którymi sprawami mógłby się zająć?

Ekogroszek, węgiel
Kiedy prowadzimy własną spółkę, może się zdarzyć sytuacja, kiedy będziemy potrzebować pomocy adwokata. Klient zapłaci za usługę, ponieważ nie zadowoliła go w pełni.


Warto wtedy wyszukać jakiegoś prawnika, który skutecznie odzyska należne nam środki.

Organizacja imprez czy wyjazdów mających na celu konsolidację fachowców - od czego rozpocząć.

pieniądze - fotos
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Kapitalnie zdajemy sobie sprawę jak ważna jest właściwa atmosfera w biurze. To ona sprawia, że chce się nam codziennie wstawać rano, odpowiednio i dokładnie wypełniać obowiązki, a co za tym idzie, być zadowolonym w życiu zawodowym, dlatego że przecież to tam spędzamy większą część czasu w życiu.

W jakiego rodzaju miejsca bierzemy powerbank oraz jak go można naładować?

powerbank 2200mah
Author: Bruk-Bet
Source: Bruk-Bet
Dziś w naszym kraju mamy do kupienia kilkaset powerbanków. Takie narzędzie możemy kupić w internecie lub w sklepie z elektroniką. Taki powerbank będzie nam potrzebny we wszystkich lokacjach, w których będziemy chcieć podładować swój telefon a nie będzie dostępu do prądu.

Swoja spółka to pragnienie masy ludzi — można być nareszcie panem swojego losu

firmy
Author: Startup Stock Photos
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób podejmuje decyzję, aby prowadzić własny biznes — to daje im ogromną satysfakcję.


Praca na cudzy rachunek oraz pod cudze komendy nie każdemu przypada do gustu.

Dowiedz się czym jest i jak ważny okazuje się być networking

networking
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Każdy dyrektor zdaje sobie z pewnością sprawę jak istotna jest reklama i również dobra renoma firmy. Nic tak nie zepsuje nam potencjalnego rynku, jak niedobra opinia jakiegoś naszego byłego klienta. Zła opinia będzie dla naszej spółki bardziej uciążliwa niż nawet jakaś usterka w naszej firmie. Nic tak nie psuje marki w branży jak akurat czarna reklama.

Plakatowanie na terenie Katowic - czyli, w jaki sposób wieszać plakaty, by nie zgarnęła nas policja

reklama na zewnątrz
Author: Alan Stanton
Source: http://www.flickr.com
Wieszanie plakatów jeszcze kilkanaście lat temu było, jeżeli dobrze pomyśleć, nie do końca uregulowane poprzez nasze prawo. Żadna osoba się tym zbyt mocno także nie przejmowała, wieszając wszystko w miejscach, jakich to by tylko nie zechciał.

outsourcing it w mikro i średnich firmach

logo
Author: NicosFotos
Source: http://www.flickr.com
Specjaliści z zakresu branży IT bardzo często znajdują pracę w mikro i średnich firmach oraz większych korporacjach. Dzieje się tak z tego względu, że w obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie odpowiednie funkcjonowanie firmy bez sięgnięcia po technologię informatyczną.

Jak ułatwić życie osobom starszym?

obróbka metalu
Source: pixabay.com
Zachowanie autonomii w wieku podeszłym jest bardzo istotne. Mieszkanie w miejscu gdzie spędziło się większą część życia daje poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji. Nie za każdym razem jest to możliwe, często także wymaga drobnych metamorfoz, które pomogą osobie starszej poruszać się po mieszkaniu .

Co to jest poligrafia Łódź, które surowce wnikają w jej ramy i któż je zleca?

outdoor
Author: FFiL Śnieżka S.A.
Source: FFiL Śnieżka S.A.
Czy pamiętasz, czym mogłaby zajmować się codziennie drukarnia offsetowa? Co to w zasadzie jest ten offset oraz w jakim miejscu znajduje on swe zastosowanie? Więc okazuje się, że w dzisiejszych czasach wszyscy znamy jej towary, ale niekoniecznie wiemy, gdzie można je zlecić.


Otóż poligrafia Łódź to nic innego niżeli wydruk wielokrotny, czyli taki, jaki tworzony jest jednocześnie w niezwykle wielkiej ilości.

Druk wizytówki – przygotowanie projektu do wydruku – poradnik

dziecko
Author: Kamilla Oliveira
Source: http://www.flickr.com
Przygotowaliśmy znakomite logo, mamy pomysł na swoją wizytówkę oraz pragniemy zająć się jej wykonaniem. O czym trzeba pamiętać i jak przyszykować projekt, czyli druk wizytówki kroczek po kroczku.


Skoro zastanawiasz się jak przyszykować wizytówki do wydruku, prawdopodobnie masz już w głowie jej projekt.

Pages